پاکدیس

 

کل سهام شرکت پاکدیس متعلق به بنیاد مستضعفان می باشد.

  • اعضاء هیئت مدیره
  •   آقای ناصر صمدی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
  • آقای رضا شبانی رئیس هیئت مدیره
  • آقای بهروز صفری نائب رئیس هیئت  مدیره
  • آقای رضا مصطفایی عضو هیئت مدیره
  • آقای سیدعلی کوهستانی عضو هیئت مدیره

شركت پاكديس به منظور بهره برداری مناسب و مفيد از محصولات كشاورزی منطقه از جمله انگور سفيد و قرمز، سيب، آلبالو، گلابی ،هلو ،زرد آلو ،آلو ،انار و گوجه فرنگی و استفاده از ملاس چغندر قند تولیدی کارخانجات قند (برای تولیدالکل) در زمينی به مساحت عرصه 27 هكتار و اعيان 26،000 متر مربع در سال 1349 تاسيس گردید تا با استفاده از تكنولوژی مدرن ، پرسنل با تجربه، محصولات گوناگونی را با هدف جلب رضايت مشتريان توليد کند. اين شركت اولين و بزرگ ترين توليد كننده آب ميوه در بسته بندی های دوئپك ،قوطی CAN، كنسانتره و پوره و رب گوجه فرنگی در ايران است. در كنار ماشين آلات توليد و بسته بندی محصولات یاد شده، واحد تولید الكل سازی كه محصول آن الكل طبی 96 درصد و الكل صنعتی 90 درصد است، با بالاترين استاندارد، در حال فعالیت می باشد. در سالهای اخیر با تجهيز واحد توليد كنسانتره و واحد توليد پوره و دستگاه پركنی اسپتيك توليدات اين شركت، به بازارهای مصرف به ويژه اروپا، جنوب شرقی آسیا و آسيای ميانه راه یافته است.

كيفيت مطلوب محصولات توليدی اين شركت، به ويژه در بخش پوره و كنسانتره و رب گوجه فرنگی، در نزد مصرف كنندگان و افزايش روز افزون تقاضا برای توليدات پاكديس، ما را بر آن داشت تا با افزودن دو واحد توليدی ديگر به مجموعه شركت پاكديس در شهرستان های سردشت و سلماس به توليد كنسانتره انگور قرمز از تاكستان های انگور قرمز مناطق جنگلی سردشت و محصولات درختی باغات سلماس در شهرستان سلماس، اقدام نموده تا پاسخگوی نيازهای روزافزون بازار و مصرف كنندگان و افزايش توان صادرات باشيم.

با افزودن دو واحد توليدی ياد شده و بهره گيری از توان مديريتی و فنی پرسنل مجرب، توان توليد اين شركت تا 15،000 تن انواع كنسانتره در سال افزايش يافته است.

اين شركت با تجهيز خط توليد و بسته بندی Can در سال 1386 اقدام به توليد انواع آب ميوه طبیعی و پالپ دار در قوطی های ml 250 و ml 330 نموده است